Narozeninové sady

Kód: 69/A5-
Novinka
Značka: DoPytlíčku
od 310 Kč

Zvolte variantu

Sada dvou pytlíčků z exkluzivní bavlněné látky ke snadnému, rychlému, efektnímu a bezodpadovému balení dárků.

Detailní informace

Barva: Paví, Velikost: A3+A4
Vyprodáno | 69/A3-
470 Kč
Barva: Paví, Velikost: A5+A6
Do týdne | 69/A5-
310 Kč

Detailní popis produktu

Dárky se do pytlíčků balí snadno a rychle, přičemž nevytvoříte žádný odpad ani nepořádek. Můžete si vybrat mezi sadou menších a větších pytlíků. Látkové balení je navíc originální a elegantní - obdarovaní budou mrkat a pocítí, že Vám na nich záleží :-)

Co Vám látkové balení přinese?

  • Nebudete už potřebovat balicí papír a rozčilovat se nad jeho protržením, látkové pytlíky lze používat opakovaně, znovu a znovu.
  • Dárky se Vám budou balit snadno, do látkového pytlíku dokáže zabalit opravdu každý, i muži a děti :-)
  • Ušetříte čas s balením dárků, s látkovými pytlíky to jde opravdu rychle, viz. Bleskové balení dárků.
  • Vaše dárky budou vypadat elegantně, originálně, neotřele.
  • Po rozbalení dárků nebudete muset uklízet zmuchlaný a rozthaný papír, pytlíky prostě jen složíte a schováte k dalšímu použití. 
  • Nebudete přispívat ke znečištění životního prostředí balicími papíry, které jsou navíc obtížně recyklovatelné.

Nedílnou součástí každého pytlíku je integrované zavírání - stačí zatáhnout za šňůrky a je hotovo. Šnůrky můžete ozdobně zavázat na mašličku.

Tyto sady jsou vyrobeny v limitované edici v těchto variantách:

Menší pytlíky (2ks)

A6 13 x 21 cm

A5 17 x 29 cm

Velké pytlíky (2 ks)

A4 24 x 38 cm

A3 33,5 x 48 cm (uvedený formát se do pytlíku snadno vejde)

Možná Vás napadlo pár otázek:

1. Proč utrácet za látkové pytlíky, když balicí papír je levnější?

Ano, balicí papír je skutečně levnější, ale balení do něho vyžaduje určitý cvik, trpělivost a čas. Také se při balení a hlavně při rozbalování dárků vytvoří spousta nepořádku a odpadu. Dle zkušeností mých známých se poslední dobou balicí papíry vyrábějí čím dál tenčí a velmi snadno se protrhnou. Balíte-li do látkových pytlíků, brzy zjistíte, že tím ušetříte spoustu času a také peněz, protože do nich lze balit opakovaně znovu a znovu. Je to rychlé a snadné řešení, které zvládne úplně každý.

Látkové pytlíčky v sobě mají navíc ještě přidanou hodnotu, protože zajímavě, netradičně zabalený dárek vzbudí zvědavost, zintenzivní zážitek a obdarovaný si tak celou událost lépe zapamatuje. Navíc obdarovaného inspiruje, prozradí mu o Vás, že Vám záleží jak na druhých, tak na přírodě, a že dokážete jít netradiční cestou a nejen objevovat, ale i praktikovat nová neotřelá řešení.

2. Vracet látkové pytlíčky či nevracet?

Myslím, že to závisí hlavně na vzájemném vztahu a dohodě mezi dárcem a obdarovaným. Já osobně to praktikuji tak, že v rodině si je vracíme nebo vyměňujeme, a když balím dárek pro přátele nebo známé, považuji pytlíček za součást dárku, takový druhý dárek, a s vracením nepočítám.

3. Proč je kupovat, když si je můžu doma ušít sama?

Ano, máte pravdu, pokud doma máte šicí stroj, pytlík si můžete ušít i sami. Já Vám nabízím jednodušší a rychlejší cestu jak ho získat, aniž byste museli trávit čas sháněním a testováním vhodného materiálu a rozměrů (to už jsem udělala za Vás) a následným šitím.

Napadá-li Vás cokoliv dalšího, ráda Vám Váš dotaz zodpovím.

Pokud už teď cítíte, že látkové pytlíky jsou přesně pro Vás, že je chcete vyzkoušet a mít doma víceúčelovou vychytávku, objednejte si je TEĎ HNED!

A ještě praktické info ohledně údržby:

  •     prát šetrně na 30 °C
  •     žehlit nejlépe naruby do 110 °C
  •     nesušit v sušičce, nebělit chlorem, nečistit chemicky

Bleskové balení dárků